Naši farmáři

PRAVE Rakovník

Deklarovaný zpracovatel pouze českého masa z oblasti Zbirožska a Rakovnicka. Maso vykupují pouze z českých chovů, které splňují všechny normy pro zacházení se zvířaty požadovaných v Evropské unii. Maso se zpracovává výhradně v moderním výrobním závodě v Rakovníku. Výrobky Prave Rakovník dosahují nejlepší poměr mezi cenou získanou hodnotou.

Trapisté z Opatství Nový Dvůr

Vás potěší blahodárnými trávícími účinky hořčičného semínka v hořčicích vyráběny od 17. století, jak jinde než ve Francii. V překladu zní název “ Hořčice po staru“ a Vy ji můžete vychutnat v šesti recepturách.

Hořčice Bornier

celebruje 200 let od svého založení je představitel moderní Gastronomie. Protože nepotřebuje žádné umělá barviva a ani konzervační chemii právem patří na Váš stůl.

Gran Moravia Tři dvory

je největší sýrárna v České republice. Parmezán je nenahraditelný sýr v gastronomii  a proto jej najdete v našem obchodě. Obdobně je důležité domácí máslo, jeho chuť Vás přesvědčí a neopustí.

Pekařství Svoboda – Čelákovice

Vám peče chléb takový, jaký se zde jedl než se objevili Komunisti a všechno dobré se snažili zničit. Stejně i parní pec v Čelákovicích. Naštěstí to bylo moc práce, a proto užívejte pečivo dnes již z technické památky.

Drůbežárna Vejprnice

má pro Vás poctivé vejce za jehož výrobou a chovem nosnic si stojí. Nemá ambice si hrát na Bio vejce, ale je poctivě vyrobené a investované peníze Vám přinesou dostupná zdravá vejce, že nebudete rozčarování jeho cenou. Domácí základní majonéza bude ozdobou každého bramborového salátu.

Kontakty

Rooseveltova 892/49,
Praha 6, 160 00
Mapa

Otevírací doba:
Po-Pá: 9:30 - 18:30
So: 9:30 - 12:30

Happy hours:
úterý, čtvrtek a sobota
30 min před zavírací dobou akce - Ani kost na zmar (výrazné slevy na maso)

WiFi: FREE
Email: info@namaso.cz

Provozovatel: Verde int. s.r.o
Dlouha 730/35, Praha 1, IČO: 02508362

Všechna práva vyhrazena | Na maso © 2015 | Design by Matin Kliment